RANKING
Wybierz rok:

Zaliczenie cyklu Top Cross - udział przynajmniej w 8 biegach podczas zawodów lub zaliczone indywidualnie.

Do ogólnej klasyfikacji zalicza się punkty zdobyte podczas zawodów biorąc pod uwagę 10 najlepszych wyników zawodnika ze wszystkich biegów.

Bieg główny – dystans 6666 m
Lp.Imię i nazwisko
Edycja 7
Edycja 6
Edycja 5
Edycja 4
Edycja 3
Edycja 2
Edycja 1
Wynik
Msc
K/M
1Mirosław Drapiewski15214214014314214615410191
2Mateusz Krawiec13015215015014614414410162
3Robert Kmieciak1481371441401431331439883
4Wojciech Tomaszewski1441401421391301281259484
5Anna Arseniuk1381291391381271351409461
6Zbigniew Kujawa1601601601571541549455
7Jerzy Nowakowski1341341381311201321389276
8Piotr Kasprzyk1501541521521501579157
9Patryk Wieczyński1541431441501481528918
10Patryk Hołtyn1461481461481481428789
11Krzysztof Zawadzki12712213012612411812987610
12Sławomir Foremski15014614814214014887411
13Arkadiusz Śleszyński9513113513011912712786412
14Jarosław Jabłoński1321251271337213013385213
15Marek Zieliński13713713713414014282714
16Krzysztof Maciaszek13013613413313713780715
17Dariusz Samerek13613313313612313479516
18Miłosz Tomaszewski15715716015716079117
19Sylwia Rok-Szpala1351281341321261367912
20Piotr Wiśniewski12313913213513812278918
21Rafał Sobaszkiewicz11110911511110710811777819
22Remigiusz Rasmus120110117105899510674220
23Jacek Szwed1091061141049110411073821
24Edyta Dziarkowska11310711810697901007313
25Marlena Lewandowska1191251231181161287294
26Arkadiusz Rumiński14215414314314672822
27Sylwester Hendrzak11512412212511712372623
28Marek Karaś12411711911612112672324
29Marcin Rygielski102100104969910111571725
30Wojciech Kaliszewski11711512011611412470626
31Jan Marcinkiewicz10496106911019910770427
32Sławomir Bartkowski14412314614413969628
33Michał Kowalski12579841109010210569529
34Elżbieta Stawarska1071131161151101146755
35Dariusz Bajeński969210199889110367030
36Michał Malinowski12712413713813966531
37Mariusz Szarwiński13313212913213666232
38Dariusz Majchrzak999410074879410465233
39Marek Zakrzewski9790989286889864934
40Leszek Barwiński1081121099610711464635
41Karol Kłodziński13112613112812163736
42Marek Łasak9289999082859663337
43Sebastian Chojnacki12312812212413062738
44Jacek Podlaszewski112979710510511162738
45Patryk Piechota9486968881849562440
46Dorota Kryszak103931071011031136206
47Wiktoria Kiprijanovski1261211261241196167
48Jarosław Nowak951081039510010961041
49Patryk Robaczewski1011051021001098159842
50Maria Lange888489787777905838
51Przemysław Lada12111811810911558143
52Zbigniew Ciski1019110394899957744
53Karolina Lubiszewska1081171081171225729
54Artur Szekliński129889184739355845
55Tadeusz Spychalski8180837574728254746
56Maria Majewska8375787670758454110
57Dariusz Janiszewski1091081029611853347
58Piotr Lewandowski91859486839453347
59Jarosław Kruczkowski100879587808253149
60Janusz Lenc90829079788850750
61Jan Gruszecki8073776664677750451
62Alina Podbielska*98111100939850011
63Jan Majewski83887776768948952
64Mirosław Palma10295929210248353
65Krzysztof Góralski11411312012347054
66Krzysztof Bartkiewicz16015715246955
67Magdalena Wojtanis86778168708046212
68Mariusz Rok78807167697944456
69Jakub Fiszer1181121139844157
70Rajmund Czechowski899380788642658
71Krzysztof Pilarski14313613941859
72Krzysztof Gregrowski13811912938660
73Krzysztof Klecha12812213438461
74Małgorzata Petrykowska827471748338413
75Władysław Angiel847668668537962
76Artur Białożyński12912512137563
77Jerzy Jaremczuk11411111634164
78Arkadiusz Kalinowski10411312033765
79Jolanta Gołaszewska8379819133414
80Sebastian Górka9381867233266
81Karolina Chojnacka11010411032415
82Piotr Chyła10610310331267
83Paweł Skowroński15715431168
84Jarosław Jagieła15215030269
85Robert Piwoński*8273737129970
86Ewa Podbielska*7065669229316
87Witold Paszkiet978510128371
88Tomasz Łęga14013527572
89Marek Zieliński13113126273
90Magdalena Sikorska12613526117
91Filip Kulesza92897926074
92Tomasz Krobski12012124175
93Tomasz Frączek11612524175
94Wojtek Chyłek85796923377
95Mariusz Ziółkowski11911223178
96Jan Tułaza10611922579
97Sławomir Mórawski67687821380
98Rafał Komór10210720981
99Dariusz Łukiewski1059820382
100Łukasz Szydłowski9310820183
101Joanna Malinowska879718418
102Kornelia Jenner859317819
103Beata Majchrzak877516220
104Kamil Szymaniak16016084
105Damian Kaczmarek13913985
106Filip Wieczyński13613686
107Magdalena Wiesiołek13513521
108Joanna Oberlan-Maroń13213222
109Maciej Michalski13113187
110Krzysztof Czerwiński12912988
111Adam Skibiński12812889
112Jan Zawieja12712790
113Tomasz Wojewoda12212291
114Piotr Szczęsny12112192
115Magdalena Grabarska12012023
116Sybilla Walczyk11611624
117Mariusz Strzelecki11511593
118Szymon Pietrzyk11411494
119Krzysztof Bielawski11311395
120Sebastian Sikorski11211296
121Paweł Matczak11211296
122Bartosz Kemer11211296
123Stanisław Serocki11111199
124Jarosław Mazerski11111199
125Andrzej Kalisz110110101
126Marta Tarczyńska10610625
127Sławomir Wąż105105102
128Daniela Wiśniewska999926
129Mateusz Łukiewski9898103
130Jędrzej Solarz9797104
131Maja Cichoń949427
132Anna Zduniak878728
133Paweł Szwec**8787105
134Adam Milo8686106
135Rafał Skotarek8585107
136Aneta Charyton-Szynkiewicz848429
137Magdalena Kowalska838330
138Aleksandra Rzeszotarska828231
139Martyna Lisiecka818132
140Daria Ciska-Rasmus808033
141Małgorzata Krakowska696934
Dziewczęta do lat 6 – dystans 175 m
Lp.Imię i nazwisko
Edycja 7
Edycja 6
Edycja 5
Edycja 4
Edycja 3
Edycja 2
Edycja 1
Wynik
Msc
1Maja Kowalska1816181818161041
2Marta Kowalska1618161616181002
3Natalia Jaremczuk12111214121218913
4Maria Kowalska1414141414704
5Lena Bajeńska10121112455
6Kornelia Spychalska1011216
7Izabela Dokurno11117
Chłopcy do lat 6 – dystans 175 m
Lp.Imię i nazwisko
Edycja 7
Edycja 6
Edycja 5
Edycja 4
Edycja 3
Edycja 2
Edycja 1
Wynik
Msc
1Tymoteusz Bartoszak181614161618981
2Stefan Bajeński14121210141416922
3Leon Hołtyn1618161618843
4Grzegorz Chojnacki11181812594
5Konstanty Hołtyn121410365
6Jacek Chojnacki101412365
7Aleksander Chojnacki91111317
8Bartek Strzelecki18188
9Filip Spychalski11119
Dziewczęta 7-10 lat – dystans 1415 m
Lp.Imię i nazwisko
Edycja 7
Edycja 6
Edycja 5
Edycja 4
Edycja 3
Edycja 2
Edycja 1
Wynik
Msc
1Oliwia Bartoszak1818181818181081
2Izabela Jabłońska12141412111212872
3Wiktoria Bartoszak141614141414863
4Hanna Malinowska1816161616824
5Patrycja Blachowska11121211121111805
6Józefina Dawidowicz1616326
Chłopcy 7-10 lat – dystans 1415 m
Lp.Imię i nazwisko
Edycja 7
Edycja 6
Edycja 5
Edycja 4
Edycja 3
Edycja 2
Edycja 1
Wynik
Msc
1Leon Fiszer1818181818181081
2Aleksander Jaremczuk141616181616962
3Jerzy Foremski16161414603
4Dawid Krakowski14144
5Cezary Dokurno12125
6Dawid Zawadzki12125
7Stanisław Brzeziński11117
Dziewczęta 11-12 lat – dystans 2700 m
Lp.Imię i nazwisko
Edycja 7
Edycja 6
Edycja 5
Edycja 4
Edycja 3
Edycja 2
Edycja 1
Wynik
Msc
1Gabriela Malinowska1818181818181081
2Joanna Jabłońska161414161114161012
3Julia Kmieciak181616161614963
4Wiktoria Blachowska141112141412774
5Maria Galimska121211121211705
Chłopcy 11-12 lat – dystans 2700 m
Lp.Imię i nazwisko
Edycja 7
Edycja 6
Edycja 5
Edycja 4
Edycja 3
Edycja 2
Edycja 1
Wynik
Msc
1Borys Fiszer181818181818181261
2Maciej Kowalski141216141414842
3Igor Maciaszek16161616643
4Mateusz Wiącek161416464
Dziewczęta 13-15 lat – dystans 2700 m
Lp.Imię i nazwisko
Edycja 7
Edycja 6
Edycja 5
Edycja 4
Edycja 3
Edycja 2
Edycja 1
Wynik
Msc
1Bogumiła Galimska1818181818181081
Chłopcy 13-15 lat – dystans 2700 m
Lp.Imię i nazwisko
Edycja 7
Edycja 6
Edycja 5
Edycja 4
Edycja 3
Edycja 2
Edycja 1
Wynik
Msc
1Eryk Fiszer181618161818181221
2Bogusław Malinowski18181616682
3Olaf Szynkiewicz14143


* Bieg indywidualny