RANKING
Wybierz rok:

Zaliczenie cyklu Top Cross - udział przynajmniej w 8 biegach podczas zawodów lub zaliczone indywidualnie.

Do ogólnej klasyfikacji zalicza się punkty zdobyte podczas zawodów biorąc pod uwagę 8 najlepszych wyników zawodnika ze wszystkich biegów.

Bieg główny – dystans 6666 m
Lp.Imię i nazwisko
Edycja 6
Edycja 5
Edycja 4
Edycja 3
Edycja 2
Edycja 1
Wynik
Msc
K/M
1Arkadiusz Rumiński1441481381521501488801
2Anna Arseniuk1431431351461441368471
3Rafał Strzelecki1461421341421431298362
4Robert Kmieciak1421441101441541398333
5Krzysztof Maciaszek1351381291431421388254
6Miłosz Tomaszewski1601601601601608005
7Damian Olkowski1571571541601577856
8Bartek Mechliński1571541521571527727
9Krzysztof Góralski1231271091371361227548
10Jacek Szwed1261261051331311107319
11Marcin Rygielski11912510113413311772910
12Krzysztof Lipiński14014614314814071711
13Mariusz Szarwiński14013714814614271312
14Piotr Chyła1181229812713010870313
15Artur Janicki11611310412812710669414
16Krzysztof Zawadzki13213412213812865415
17Artur Szekliński1061089012311810264716
18Marek Łasak1051028712412110364217
19Maria Lange102104851221191016332
20Tadeusz Spychalski98103811211179861818
21Małgorzata Petrykowska9910078117111945993
22Sławomir Bartkowski15015214814659619
23Jan Gruszecki9799771161109259120
24Krzysztof Gregrowski139139*15214457421
25Damian Kaczmarek14814015013357122
26Sylwester Hendrzak13613613213053423
27Szymon Łopata12114013912752724
28Abdalla Hussein13912413512652425
29Jarosław Jabłoński13712813912052425
30Dariusz Bajeński12812113512951327
31Maria Majewska100*83119115965134
32Robert Piwoński*101801201149751228
33Przemysław Lada12811113713150729
34Jerzy Nowakowski13011813611850230
35Nika Tarnowska1291201341134965
36Alina Podbielska**1061301321144826
37Rafał Sobaszkiewicz11512010211545231
38Anna Hussein11186126124*4477
39Jacek Podlaszewski1141129612544732
40Sebastian Płocharski15215014244433
41Marlena Przekwas113114991164428
42Dariusz Majchrzak1119312610543534
43Wojciech Tomaszewski13713313740735
44Zbigniew Adamczyk791181129540436
45Remigiusz Rasmus13413512139037
46Sebastian Chojnacki13113311938338
47Leszek Dąbrowski12913211337439
48Dariusz Janiszewski12111913237240
49Paweł Muzalewski13111712337141
50Tomasz Słuniecki13011811436242
51Karolina Lubiszewska1241151193589
52Zbigniew Ciski12012410935343
53Edyta Jeżewska12712310035010
54Jarosław Mazerski11610811233644
55Patryk Wieczyński15415030445
56Zenon Konieczny13114327446
57Krzysztof Śliwa13313827147
58Marek Zieliński12713225948
59Paweł Bukowski12912325249
60Sławomir Jacek12511724250
61Jolanta Gołaszewska10812523311
62Jarosław Nowak11711122851
63Katarzyna Janeczko11211022212
64Monika Wakarecy12010022013
65Jarosław Kruczkowski10910721652
66Ryszard Dembkowski1159721253
67Przemysław Ciski1069219854
68Sylwia Dąbrowska1058418914
69Janusz Lenc829918155
70Krzysztof Bartkiewicz15715756
71Bartosz Łuczak15415457
72Piotr Krawczuk15415457
73Piotr Kasprzyk15015059
74Sławomir Foremski14614660
75Marek Klimek14414461
76Jacek Szulc14014062
77Przemysław Wojciechowski13813863
78Krzysztof Pilarski13613664
79Mirosław Drapiewski13513565
80Michał Józefowicz13413466
81Paulina Surmacewicz13113115
82Kamil Mełnicki13013067
83Maciej Perzewski12812868
84Michał Malinowski12612669
85Dariusz Olewiński12512570
86Marek Czuk12512570
87Bartosz Anyszewski12412472
88Marek Imiela12312373
89Dawid Lubiszewski12212274
90Patryk Piechota12212274
91Leszek Barwiński11611676
92Anna Zduniak11611616
93Jan Majewski*11311377
94Joanna Malinowska11211217
95Bartosz Kazancow11011078
96Daria Ciska-Rasmus10910918
97Marcin Prykanowski10710779
98Ewa Podbielska10710719
99Anna Kriger-Przybylska10710719
100Ewa Olszewska10410421
101Mikołaj Karulski10410480
102Aneta Wieszczek10310322
103Sławomir Wąż10310381
104Grzegorz Chudzik10110182
105Artur Białożyński959583
106Krzysztof Kwasigroch949484
107Władysław Angiel939385
108Zbigniew Cierżnicki919186
109Anna Siudzińska898923
110Anna Kaczorowska888824
Dziewczęta do lat 6 – dystans 175 m
Lp.Imię i nazwisko
Edycja 6
Edycja 5
Edycja 4
Edycja 3
Edycja 2
Edycja 1
Wynik
Msc
1Gabriela Bukowska181818541
2Maja Przekwas161618502
3Lena Bajeńska141618483
4Natalia Jaremczuk18184
Chłopcy do lat 6 – dystans 175 m
Lp.Imię i nazwisko
Edycja 6
Edycja 5
Edycja 4
Edycja 3
Edycja 2
Edycja 1
Wynik
Msc
1Tymoteusz Bartoszak18181818721
2Stefan Bajeński161616482
Dziewczęta 7-10 lat – dystans 1415 m
Lp.Imię i nazwisko
Edycja 6
Edycja 5
Edycja 4
Edycja 3
Edycja 2
Edycja 1
Wynik
Msc
1Wiktoria Bartoszak1818181818181081
2Maja Kowalska1616161616802
3Maria Kowalska1212121412623
4Marta Kowalska14141414564
5Samira Hussein14111111475
6Zofia Bukowska161112396
7Julia Olszewska10107
Chłopcy 7-10 lat – dystans 1415 m
Lp.Imię i nazwisko
Edycja 6
Edycja 5
Edycja 4
Edycja 3
Edycja 2
Edycja 1
Wynik
Msc
1Leon Śliwa181818541
2Jerzy Foremski1818362
3Aleksander Jaremczuk16163
Dziewczęta 11-12 lat – dystans 2700 m
Lp.Imię i nazwisko
Edycja 6
Edycja 5
Edycja 4
Edycja 3
Edycja 2
Edycja 1
Wynik
Msc
1Patrycja Blachowska16*16121618781
2Hanna Malinowska18181818722
3Józefina Dawidowicz181616503
4Helena Bukowska14144
Dziewczęta 13-15 lat – dystans 2700 m
Lp.Imię i nazwisko
Edycja 6
Edycja 5
Edycja 4
Edycja 3
Edycja 2
Edycja 1
Wynik
Msc
1Wiktoria Blachowska181812141618961
2Maria Galimska14121416562
3Julia Kmieciak1818363
4Gabriela Malinowska*1616324
5Bogumiła Galimska1814324
Chłopcy 13-15 lat – dystans 2700 m
Lp.Imię i nazwisko
Edycja 6
Edycja 5
Edycja 4
Edycja 3
Edycja 2
Edycja 1
Wynik
Msc
1Mateusz Wiącek1818181616161021
2Maciej Kowalski16161614622
3Michał Kowalski181818543
4Bogusław Malinowski14144
5Igor Maciaszek14144


* Bieg indywidualny