WYNIKI
Wybierz rok:   Wybierz zawody:

Edycja 12 (271 bieg)

Bieg główny – dystans 6666 m
MscImię i nazwiskoNrKlubCzasTempoPunkty
1Miłosz Tomaszewski118Toruń26:023:55160
2Maciej Tomaszewski117Toruń26:093:55157
3Piotr Kasprzyk50Podgórz Toruń26:203:57154
4Sławomir Foremski30Toruń26:313:59152
5Mateusz Krawiec24ZSMEiE Toruń26:323:59150
6Łukasz Szparło1Parkrun Toruń26:404:00148
7Robert Kmieciak94TS Opatrunki Toruń26:524:02146
8Krzysztof Gregrowski120Podgórz Toruń26:554:02144
9Anna Arseniuk12TS Opatrunki Toruń27:584:12143
10Krzysztof Pilarski78kujawsko-pomorskie27:584:12142
11Marek Zieliński89Runcross Rozgarty28:034:13140
12Jerzy Nowakowski7Aniro Run Team28:064:13139
13Artur Białożyński44Toruń28:124:14138
14Mariusz Szarwiński87Toruń28:144:14137
15Krzysztof Maciaszek57kujawsko-pomorskie28:174:14136
16Michał Malinowski32Runcross Rozgarty28:354:17135
17Mirosław Drapiewski76Toruń28:384:18134
18Arkadiusz Krawiec29Runcross Rozgarty28:474:19133
19Marek Zieliński43Przeczno29:264:25132
20Sylwia Rok-Szpala62Toruń30:014:30131
21Marek Karaś19Podgórz Toruń30:474:37130
22Damian Kaczmarek61Toruń31:194:42129
23Karolina Warlikowska85Toruń32:314:53128
24Krzysztof Zawadzki64Toruń32:324:53127
25Sybilla Walczyk83Toruń32:484:55126
26Michał Kowalski80SP nr 11 Toruń33:535:05125
27Jacek Szwed79BBL Toruń34:015:06124
28Maciej Perzewski63Toruń34:125:08123
29Jacek Podlaszewski110SPC34:325:11122
30Jarosław Mazerski128Toruń34:385:12121
31Leszek Barwiński115Toruń34:445:13120
32Jarosław Nowak91SPC35:045:16119
33Mirosław Palma56Podgórz Toruń35:405:21118
34Włodzimierz Wiśniewski53SPC35:465:22117
35Magdalena Kowalska80Toruń36:045:25116
36Dorota Kryszak102Marmel36:175:26115
37Remigiusz Rasmus69Top Cross36:425:31114
38Marek Zakrzewski101Marmel37:115:35113
39Zbigniew Ciski74SM Kopernik37:305:38112
40Ewa Podbielska119TS Opatrunki Toruń37:545:41111
41Patryk Piechota93Toruń38:105:44110
42Rafał Sobaszkiewicz84Toruń38:125:44109
43Marek Łasak86Pędzewo38:155:44108
44Dariusz Bajeński81Toruń38:465:49107
45Joanna Malinowska33Runcross Rozgarty39:255:55106
46Adam Milo90Toruń40:066:01105
47Jarosław Kruczkowski95Polkrys Team42:166:20104
48Sławomir Walterski123Toruń47:457:10103
49Anna Zduniak92Toruń48:107:14102
50Tadeusz Spychalski85Top Cross49:597:30101
51Robert Piwoński-KM UMK Toruń49:597:30100
52Dariusz Majchrzak96KM UMK Toruń51:407:4599
53Maria Majewska157V LO01:02:309:2398
54Jan Gruszecki200SM Kopernik01:12:3210:5397
*Alina Podbielska-KM UMK Toruń**0
*Daria Ciska-Rasmus-Top Cross**0
*Paweł Szwec-Top Cross**0
*Patryk Robaczewski-SPC**0
Dziewczęta do lat 6 – dystans 175 m
MscImię i nazwiskoNrKlubCzasPunkty
1Maja Kowalska76Toruń01:0218
2Marta Kowalska75Toruń01:0316
3Maja Ryczkowska85Toruń01:1914
4Maria Kowalska82Toruń01:2112
Chłopcy do lat 6 – dystans 175 m
MscImię i nazwiskoNrKlubCzasPunkty
1Jerzy Foremski67Toruń00:5318
Dziewczęta 7-10 lat – dystans 1415 m
MscImię i nazwiskoNrKlubCzasPunkty
1Agnieszka Lada79SP Zelgno06:2218
2Oliwia Bartoszak84Toruń06:2816
3Gabriela Malinowska70Runcross Rozgarty07:2314
4Wiktoria Bartoszak83Toruń08:4612
Chłopcy 7-10 lat – dystans 1415 m
MscImię i nazwiskoNrKlubCzasPunkty
1Maciej Kowalski74SP nr 11 Toruń07:5318
2Dawid Zawadzki73Top Cross09:4316
Dziewczęta 11-12 lat – dystans 2700 m
MscImię i nazwiskoNrKlubCzasPunkty
*Weronika Lada-SP Zelgno*0
Chłopcy 11-12 lat – dystans 2700 m
MscImię i nazwiskoNrKlubCzasPunkty
1Igor Maciaszek71Runcross Rozgarty14:0018
2Bogusław Malinowski68Runcross Rozgarty14:0016
3Aleksander Pilarski78Toruń16:4214


* Bieg indywidualny